Vítání jara = Slámový den

Naši parťáci opět spolu.

Projekt Děti jako my.

Dne 19.3.2015 se koná projektový den „Den země – Vítání jara“, který pro Korálek připravila 6.B. Projektové dopoledne proběhlo ve znamení výtvarných a ručních prací propojených  soutěžemi prací v duchu jara​.

Posuďte sami:

Nevíme sice, co je to projekt, ale víme, že v Praze jsou kamarádi, se kterými se přátelíme již tři roky. Pozvali nás do jejich školy, kde už to všichni známe. Už jenom to, že pojedeme vlakem, potom tramvají je úžasný zážitek.

Sraz jsme měli na nádraží. Někteří nemohli dospat, jak se těšili. Tak, rychle se rozloučit s rodiči, koupit lístky a hurá do Prahy.

Ve škole nás přivítali kamarádi písničkou. Po hudebním představení jsme společně vyráběli panáčky ze slámy, které si odvezeme do školy a představíme je na naší velikonoční výstavě, která se blíží.

Po práci jsme se občerstvili a trochu si zasportovali. Dopoledne uteklo, už jsou tady paní kuchařky, které nás zvou na výborný oběd. Rozloučit se, nic si nezapomenout a cesta zpátky. Ve vlaku si povídáme o zážitcích, které si odvážíme z Prahy. Paní učitelky už domlouvají příští program s našimi kamarády. Nevíme sice, co je to ten projekt, ale je moc prima.

Všechno budeme vyprávět hned na nádraží rodičům, kteří už na nás čekají. Byl to báječný den.

Za děti z Korálku  Venuše Hausner